Pa smo jo pospremili v zgodovino – našo okroglo, dvajseto zgodbo o sprejemanju, povezovanju in neizmernem veselju! Letošnji mednarodni festival »Igraj se z mano« je uradno zaključen. Zadnja festivalska sobota je v park Zvezda in na Kongresni trg prinesla tisto pravo piko na i, ki bo v naših srcih odmevala še dolgo.
Ko se ozremo nazaj na pretekle dni, nas preplavi neizmeren ponos. Letošnji jubilejni festival ni bil le praznovanje dveh desetletij delovanja, ampak je bil v vseh pogledih največji, najbolj barvit in najbolj veličasten do zdaj. Dokazal je, da ideja inkluzije, ki smo jo začeli gojiti pred dvajsetimi leti, danes živi močneje kot kadarkoli prej.
GALERIJA SLIK JE NA VOLJO TUKAJ!